Pracovník/pracovnice úklidu OZP / Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

FirmaBartoň a Partner s.r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek, DPP
Mzdaod 14 175 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracovní doba od 6:00 hod. Nástup možný ihned. Možné i jako přivýdělek na DPP k jinému zaměstnání.

Náplň práce:
úklid kanceláří a společných prostor
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (737 103 811, v pracovní dny mezi 7:30 - 16:00) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Jeremenkova 1056/40, Olomouc - Hodolany, 77900, Česko
mzda, plat (hrubý):od 14 175 Kč
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:02. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Bartoň a Partner s.r.o., IČ: 26810093
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:27. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)